Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

O firmě

Firma Morso má již více než 150 let zkušeností s výrobou kamen na dřevo a vždy měla vedoucí postavení při vývoji nových typů krbových kamen. Morso vyrábí prakticky nepřebernou škálu krbových kamen různých velikostí, vzhledu i výkonu.

Kromě jiného mají krbová kamna Morso tyto přednosti:

Dlouhá životnost

Díky vysoké kvalitě litiny poskytuje Morso jako jediný výrobce v Dánsku rozšířenou desetiletou záruku na vnější litinové části.

Tepelné vlastnosti

Litina vydává stálé a rovnoměrné teplo. Firma Morso používá princip jak sálavého, tak konvekčního tepla.

Údržba

Krbová kamna Morso mají snadno vyměnitelné díly, například díly podléhající opotřebení. Morso zaručuje dodání náhradních dílů i 10 let poté, kdy se daný model přestane vyrábět.

Celosvětová síť prodejců

Krbová kamna Morso se těší značné oblibě nejen ve Skandinávii, ale prakticky po celém světě. Firma Morso pořádá pro své prodejce po celém světě školení a pravidelně je informuje o novinkách, aby byli schopni poskytnout svým zákazníkům odbornou radu při výběru krbových kamen.

Věděli jste že

Jedním z nejdůležitějších předpokladů dobré funkce krbových kamen je komín. Tah v komíně vzniká rozdílem mezi vysokou teplotou v komíně a nižší teplotou venkovní.

Chcete vědět více