Mapa stránek

slider_GAS.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG 4155_slider.jpg gas_forno.jpg NAC_czech_banner.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

Proč kamna na dřevo

Krbová kamna na dřevo od firmy Morso jsou víc než perfektním zdrojem tepla. Stanou se nedílnou součástí vašeho domova, kusem nábytku, který vám bude přinášet potěšení po mnoho let. Je několik dobrých důvodů, proč si koupit krbová kamna na dřevo.

Snížíte výdaje na vytápění

Topení dřevem je nejlevnějším způsobem vytápění, a to i v případě, že musíte dřevo kupovat. Ve srovnání s vytápěním elektřinou nebo plynem nabízí topení dřevem solidní úsporu peněz. V závislosti na ceně dřeva můžete ušetřit až 50% nákladů na vytápění.

Pohodlná a rychlá forma tepla

Zapalte oheň v krbových kamnech a teplo z nich vás okamžitě zahřeje.

Hřejivý kus nábytku

Krbová kamna na dřevo jsou nejen zdrojem tepla, ale také atraktivním a funkčním kusem nábytku, který vytváří hřejivý pocit tepla. Vychutnat si můžete i pohled na tančící plameny.

Věděli jste že

Firma Morso má již více než 150 let zkušeností s výrobou kamen na dřevo a vždy měla vedoucí postavení při vývoji nových typů krbových kamen.

Chcete vědět více