Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

Naše články

27.06.2012 Krbová kamna od MORSO

Nechcete už platit vysoké faktury za vytápění plynem nebo elektřinou? Uvažujete nad koupí krbových kamen, která mohou sloužit jako hlavní i doplňkový zdroj tepla? Na co je důležité se ptát při výběru? Jak vybrat správná krbová kamna? Poradíme vám! Krbová kamna jsou praktickým a zároveň estetickým doplňkem každého interiéru. Pomohou vám efektivně vytopit váš dům a zároveň – jsou trendy. Obvykle se sice nevyužívají jako jediný zdroj vytápění, ale jejich funkce pro přitápění v prvních chladných dnech či koncem zimy je neocenitelná. Pokud si však pořídíte vysoce výkonná krbová kamna, mohou vytopit i celý dům.

23.06.2012 Krbová kamna přivodí tu správnou atmosféru

Také si často vzpomínáte na nezapomenutelné okamžiky z vašeho dětství, kdy jste trávili čas s prarodiči v jejich útulné světničce? Byla zima a místnost vytápěly krbová kamna, která již tehdy velmi účinně prohřívala celou místnost. Pokud jste ještě před pár lety litovali, že se postupně od tohoto druhu vytápění upustilo, nejspíše teď vaše srdíčko zaplesá radostí. Krbová kamna se opět stala velmi moderním architektonickým prvkem, který nenechá nikoho na pochybách, že máte opravdový styl.

19.06.2012 Krbová kamna - pro teplo domova

Venku je zima a nevlídné počasí, ale vám je doma dobře. Můžete se totiž báječně ohřát u kvalitních krbových kamen, která jste si pořídili díky webu Morso.cz. Firma MORSO – s dlouholetou tradicí – vyrábí kamna a krbové vložky v nejmodernějších provozech, kde se snoubí nejnovější poznatky s rukodělnou prací a řemeslným umem. Není proto divu, že krbová kamna značky MORSO jsou populární již u šesté generace spokojených uživatelů.

1

Celkem záznamů: 3, stránek: 1

Věděli jste že

Litina má schopnost udržet teplo po delší dobu a zároveň zajistit jeho pohodlnou a rovnoměrnou distribuci. Používáním se nepoškozuje ani nemění tvar, což mimo jiné zaručuje, že dvířka krbových kamen vždy dobře těsní. Je odolná vůči propálení.

Chcete vědět více