Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

Náhradní díly

Kde mohu zakoupit náhradní díly ke krbovým kamnům Morso?

Originální díly koupíte u prodejců krbových kamen Morso nebo přímo u výhradního dovozce. Máte-li pochybnosti o typu vašich krbových kamen, podívejte se na číslo, které je vyraženo na vnitřní straně dveří pod sklem. Informujte prodejce o tomto čísle, aby vám mohl objednat správný náhradní díl. Všechny části krbových kamen Morso jsou vyměnitelné. Morso garantuje jejich dodávku minimálně 10 let po ukončení výroby daného modelu krbových kamen.

Sklo u krbových kamen prasklo. Jaká je příčina?

Sklo může prasknout úderem polena. V takovém případě je samozřejmě lepší jej vyměnit. Sklo a těsnění můžete zakoupit u prodejců krbových kamen Morso nebo přímo u výhradního dovozce.

V krbových kamnech mi prasklo šamotové obložení. Je nutné jej vyměnit?

Trhliny v šamotu jsou většinou způsobeny úderem polena a nemají negativní dopad na správnou funkci krbových kamen. Šamoty chrání boky krbových kamen před spalovací teplotou. Pokud se ale šamot začne drolit a vypadávat, izolace není dostatečná a mohlo by dojít k poškození litinových boků. V takovém případě je nutné šamoty vyměnit.

Mohu zakoupit náhradní díly na starší modely krbových kamen Morso?

Morso garantuje výrobu náhradních dílů minimálně po dobu 10 let od ukončení výroby daného modelu. Všechny části krbových kamen Morso jsou vyměnitelné. Je nutné znát typ kamen a číslo, které je vyraženo na vnitřní straně dvířek. Toto číslo pomůže prodejci identifikovat typ krbových kamen v případě, že si nejste jisti jaká krbová kamna vlastníte.

Jsou všechny části krbových kamen Morso vyměnitelné?

Ano,všechny části krbových kamen Morso lze snadno vyměnit. Firma Morso garantuje dodávku náhradních dílů minimálně 10 let po ukončení výroby daného modelu. Vnitřní opotřebitelné části musejí být podle potřeby vyměněny, aby byla zachována dlouhá životnost krbových kamen. Opotřebitelné části přicházejí do styku s plameny. Jedná se zejména o deflektor (vodítko plamene), rošt, šamoty a těsnicí provázek.

Věděli jste že

Do královského paláce Morso instaluje kamna v empírovém stylu a v roce 1915 se stává dodavatelem litinových kamen do dalších královských rezidencí.

Chcete vědět více