Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

Krbová kamna přivodí tu správnou atmosféru

Také si často vzpomínáte na nezapomenutelné okamžiky z vašeho dětství, kdy jste trávili čas s prarodiči v jejich útulné světničce? Byla zima a místnost vytápěly krbová kamna, která již tehdy velmi účinně prohřívala celou místnost. Pokud jste ještě před pár lety litovali, že se postupně od tohoto druhu vytápění upustilo, nejspíše teď vaše srdíčko zaplesá radostí. Krbová kamna se opět stala velmi moderním architektonickým prvkem, který nenechá nikoho na pochybách, že máte opravdový styl.

Krbová kamna ve vašem obýváku

Představte si, že si budete uprostřed obývacího pokoje vesele přikládat do kamen a těšit se z romantického praskání dřeva, jako někde u táboráku. Váš sen se může stát skutečností, stačí se obrátit na společnost MORSO. Ta má s vývojem a výrobou krbových kamen více než stopadesátiletou praxi. Z původní slévárny se stala výroba kamen a krbových vložek v moderních provozech. MORSO se snaží spojit rukodělnou tradici a řemeslnou dovednost s novými technologiemi. Výsledkem jsou krbová kamna, která se prodávají po celém světě.

Krbová kamna jsou levnější než plyn

Krbová kamna jsou mnohem ekonomičtější, než plyn či elektřina. Budete-li je používat po celý rok, bude vaše bydlení rovnoměrně prohříváno a budete se doma cítit mnohem lépe. Kamna vypadají opravdu úžasně a je jen na vás, zda zvolíte konzervativnější design, nebo zvolíte klasiku. Díky kamnům vaše bydlení získá na atraktivitě a vy se nebudete moc dočkat každého romantického večera, který s vašim partnerem strávíte za poslechu praskajícího dřeva. kamna MORSO již dělala radost šesti generacím a můžete být ta další.

Věděli jste že

Povrch krbových kamen nejlépe vyčistíte vysavačem s měkkým nástavcem nebo vlhkým hadříkem, který nepouští chlupy. Pokud je to nutné, použijte jemný saponát. Krbová kamna čistěte vždy pouze po vychladnutí.

Chcete vědět více