Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

KRBOVÁ kamna – PRO TEPLO DOMOVA

Venku je zima a nevlídné počasí, ale vám je doma dobře. Můžete se totiž báječně ohřát u kvalitních krbových kamen, která jste si pořídili díky webu Morso.cz. Firma MORSO – s dlouholetou tradicí – vyrábí kamna a krbové vložky v nejmodernějších provozech, kde se snoubí nejnovější poznatky s rukodělnou prací a řemeslným umem. Není proto divu, že krbová kamna značky MORSO jsou populární již u šesté generace spokojených uživatelů.

Co všechno se můžete dozvědět…

Na webových stránkách se snadno zorientuje každý z vás. Ať již budete kupovat nová krbová kamna nebo sháníte vysoce kvalitní krbové vložky. Stačí na webu vyhledat příslušnou kategorii a poté si dobře vybrat. Firma MORSO vám nabízí krbová kamnaklasická, moderní nebo závěsná. Zároveň máte možnost dozvědět se spoustu praktických rad a užitečných informací. Například o správném zatápění, čištění kamen či jejich údržbě. Na webu vám rovněž poradí, jaký typ topidla zvolit, jaký je ideální druh paliva apod.

Litina – prvotřídní materiál

Všechny produkty společnosti MORSO jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny. Litinová kamna vynikají mnoha přednostmi. Především vydávají teplo rovnoměrně, jsou velmi odolná proti přehřátí a nedeformují se ani při vysokých teplotách. Navíc se mohou stát ozdobným prvkem každého interiéru, neboť svým působivým designem dokáží upoutat pozornost hned na první pohled. Součástí bohatého sortimentu jsou samozřejmě také kvalitní litinové vložky. I tento produkt vyniká skvělými užitnými vlastnostmi.

Výhody…

Všechna krbová kamna morso a další výrobky této proslulé společnosti se mohou pyšnit dokonalým řemeslným zpracováním. A nejen to! Výhody uživatelům přináší také nejnovější technologie spalování a další inovace. Litinová kamna jsou navíc vysoce úsporná a ekologicky přínosná. V porovnání s plynem či elektřinou je samozřejmě topení dřevem ekonomicky výhodnější. Pokud vás možnost pořídit si domů kvalitní krbová kamna zaujala, neváhejte kontaktovat prodejce společnosti, kteří vám ochotně sdělí veškeré podrobnosti.

Věděli jste že

V krbových kamnech můžete topit prakticky všemi druhy dřeva, neměli byste však používat dřevo mokré a nevyzrálé. Dřevo by mělo schnout na větraném a krytém stanovišti 1 - 2 roky.

Chcete vědět více