Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

Red dot award 2010

Red dot award 2010

Prestižní mezinárodní designérské ocenění pro Morsø. Řada krbových kamen Morsø 7600 navržená Monicou Ritterband obdržela prestižní mezinárodní designérské ocenění Red dot 2010.

Co mají společného Apple, Audi, BMW, B&O a Monica Ritterband? Všichni zmínění se pokusili získat pravděpodobně nejprestižnější cenu ve světě designu - Red dot award, o kterou se každoročně utkávají tisíce společností z více než 60-ti zemí celého světa. Letošní cena v kategorii „Product design“ byla udělena kamnům řady 7600, kterou navrhla známá dánská designérka Monica Ritterband. Krbová kamna, která nesou i označení Nordic – Eco Label jsou založena na konvekčním principu a nabízejí dokonale čisté a efektivní spalování. Ovládání krbových kamen je velmi jednoduché a logické, přívod vzduchu a tím pádem i intenzita hoření jsou regulovány jedinou páčkou. Krbová kamna řady 7600 jsou již dnes obrovským obchodním úspěchem v Evropě, USA, Japonsku a Jižní Africe. V USA byla uvedena do prodeje na veletrhu HPBA, kde byla nominována na „The Vesta Award“, ekvivalentu filmových Oscarů mezi krbovými kamny. 
Krbová kamna Morsø jsou distribuována prostřednictvím vybraných krbových center v jednotlivých zemích. Krbová kamna Morsø řady 7600 jsou dostupná ve čtyřech různých provedeních: s výsuvným zásobníkem, na nožičkách se zásobníkem, na noze a závěsný model. Všechny 4 varianty získaly ocenění „ The Red Dot Design Award 2010“.

Věděli jste že

Firma Morso má již více než 150 let zkušeností s výrobou kamen na dřevo a vždy měla vedoucí postavení při vývoji nových typů krbových kamen.

Chcete vědět více