Mapa stránek

Banner_6100.jpg 1412_stone_wall_banner.JPG Pizza_oven_banner.jpg 7443_slider.jpg 7943_no_top_banner.JPG gas_forno.jpg slider_GAS.jpg grill_17.jpg 7970_banner.jpg 6843_banner.jpg 3142.JPG

Litinová kamna

Litinová kamna

Firma MORSO vyrábí litinová kamna nejvyšší kvality již od roku 1853 a patří k předním výrobcům světa.
Pro litinová kamna používá firma MORSO prvotřídní litinu nejen na kritických místech, ale v celé spalovací komoře. Litinová kamna mají ve srovnání s kamny z jiných materiálů několik jasných výhod. Používáním se nepoškozují ani nemění tvar. Litinová kamna jsou velmi odolná proti propálení. Materiálová struktura litiny umožňuje rovnoměrný výdej tepla i dlouho po tom, co litinová kamna vyhasla.

Litinová kamna MORSO jsou ideální k vytápění veškerých obytných prostor během celého roku. Litinová kamna jsou vhodná na chaty, chalupy nebo jako doplňkové vytápění rodinných domů. Litinová kamna doporučujeme vybírat nejen podle designu, ale hlavně podle toho, jak velký prostor chcete vytápět, zda budou litinová kamna využívána jako hlavní zdroj tepla nebo jen občas na přitápění.

Litinová kamna MORSO mají velmi malou spotřebu paliva. Při stále rostoucích cenách energie se vám tak investice do kvalitních kamen vrátí v poměrně krátké době.

Litinová kamna MORSO nové řady mají přívod terciárního vzduchu. Tato technologie umožňuje velmi ekologický provoz a maximální využití paliva. Litinová kamna MORSO mají dobře těsnící dvířka, která jsou „oplachována“ sekundárním vzduchem, takže na skle neulpívají saze.

Firma MORSO poskytuje na litinová kamna jako jediný dánský výrobce rozšířenou desetiletou záruku. Litinová kamna MORSO se na světových trzích řadí k těm, která mají nejmenší dopad na životní prostředí.

Věděli jste že

Jedním z nejdůležitějších předpokladů dobré funkce krbových kamen je komín. Tah v komíně vzniká rozdílem mezi vysokou teplotou v komíně a nižší teplotou venkovní.

Chcete vědět více